Ga naar inhoud

foshoquz

Lid
  • Items

    7
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door foshoquz

  1. Inmiddels de videokaart (een beetje op goed geluk) ter reparatie opgestuurd en hij bleek inderdaad defect. Ik kon me ook al niet voorstellen dat ik een fout had gemaakt bij het plaatsen van de processor of het aanbrengen van de koelpasta. Dank voor de hulp!
  2. Dank voor de reacties, de videokaart was natuurlijk het meest voor de hand liggend. Alleen omdat ik net aan de processor etc. 'gesleuteld' had vroeg ik me af of er misschien iets was wat ik over het hoofd zag.
  3. Hallo allemaal, Voorafgaand aan het probleem begon de computer steeds meer herrie te maken dus besloot ik hem weer eens stofvrij te maken. Omdat de koelpasta in de loop der jaren vrijwel opgelost was heb ik deze ook vervangen. Alle kabeltjes weer goed aangesloten, kast dicht en toen kreeg ik de volgende problemen; Eerst viel na het 'opstarten' de computer binnen een paar seconden uit, om daarna uit zichzelf weer op te starten (valt inmiddels niet meer uit). Alles lijkt te werken, fans draaien etc, maar toch blijft de monitor analoog/digitaal knipperen alsof de PC uit staat. Bij opstarten hoor ik ook geen 'piep' meer die er eerst standaard wel was. De monitor zelf is iig niet het probleem, de videokaart heb ik in eerste instantie ook niet aangeraakt. Een andere kaart om iets te proberen heb ik niet. Iemand enig idee wat hier het probleem is? Processor? Toch de videokaart? Bij voorbaat dank, Joery Keizer
  4. Nee, hij staat in zo'n speciaal computerhokje die je wel eens onder bureau's ziet. Niet echt ideaal voor de warmte-afvoer maargoed.... Denk je dan dat warmte iets te maken heeft met de kwalen van mijn monitor? Ik heb dat gevoel namelijk niet. Overigens is hij sinds dit topic niet meer "uitgevallen", maar ik zou toch graag weten wat het probleem is/was.
  5. Die opmerking had ik al verwacht. Bij eerdere ´problemen´ kwam ik er ook achter dat die temperatuur (te) hoog is. Mijn computer staat dan ook op een plek waar hij moeilijk zijn warmte kwijt kan. Ik maak hem daarom ook regelmatig stofvrij dus daar zal het niet aan liggen. Ik heb er nog een keer nieuwe koelpasta voor gekocht maar omdat het altijd zo'n drama is die fan er weer goed terug op te krijgen is het daar nog niet van gekomen. Overigens zit de temperatuur bij 'normaal gebruik' tussen de 70-80 maar bij intensief gebruik gaat hij inderdaad snel richting de 90.
  6. There ya go!
  7. Hallo allemaal, Onlangs heb ik Windows opnieuw geïnstalleerd wegens corrupte boot-files en sindsdien heb ik problemen met mijn monitor. Dit probleem deed zich eerst alleen voor tijdens het spelen van CS:S, waarbij ik hooguit 5 á 10 min. kon spelen. Nu gebeurt het echter ook bij normaal gebruik van de pc, zij het niet na zulke korte periodes. Mijn monitor valt als het ware uit (zwart beeld) en linksboven knippert analoog/digitaal, ongeveer hetzelfde als wanneer ik de VGA-kabel eruit zou trekken (hij zit er wel degelijk goed in). Na een tijdje blijft hij zwart en bij opnieuw opstarten werkt alles weer naar behoren. Alle windows-updates zijn geïnstalleerd. Idem voor laatste drivers van videokaart en monitor. Kan iemand me hiermee helpen?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.