Ga naar inhoud

Toetsenist

Lid
  • Items

    9
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Toetsenist

  1. Ik had dus inderdaad de map al verwijderd. Uiteindelijk loste dit niets op. Systeemherstel heeft dat inmiddels wel gedaan. Ik krijg nu geen constante stroom van dezelfde updates meer. Bedankt voor het meedenken!
  2. Ik heb ooit gekozen voor automatische updates van Windows. Nooit klachten maar sinds enkele dagen krijg ik elke keer als de computer uitgezet wordt dezelfde twee beveiligingsupdates. Nu ik ze al zo'n 11 keer heb gehad wil ik dit stoppen, zonder dat ik het automatische updaten verander. Kan dat?
  3. Mappen bleken toch leger dan ik dacht. Kwam er gelukkig achter dat mijn laatste back-up toch nog vrij recent was. Heb zodoende (voor het eerst!) bestanden uit die back-up teruggezet en dat bleek heel erg simpel. Probleem dus opgelost. Bedankt voor het meedenken.
  4. Ik vond ze op de locatie die Asus heeft aangegeven (zie zijn bericht)
  5. Asus, ik heb ze inderdaad teruggevonden, maar het liefst wil ik ze weer importeren in m'n Outlook Express. Kan dat? En Kape, m'n prullenbak was al geleegd, iets te vlot......
  6. M'n Outlook Express vraagt af en toe bij het afsluiten of er berichten gecomprimeerd moeten worden om ruimte te winnen. Tot voor kort zei ik OK, tot kortgeleden door een storing Windows (XP) afgesloten moest worden midden in dat proces. Nu blijkt een deel van de Lokale Mappen, het archief, leeg te zijn. De mappen geven nog wel aan hoeveel mails er in staan (nu dan stonden) dus echt weg zijn ze misschien niet. Zou ik ze nog ergens kunnen vinden? Dat regelmatig comprimeren heb ik inmiddels uitgezet.
  7. Dank SWAT4, het probleem is opgelost!
  8. Heb ik al geprobeerd, krijg dezelfde foutmelding...
  9. Sinds enige tijd werkt iTunes niet meer. Om een nieuwere versie te installeren wilde ik de oude eerst verwijderen. Dan krijg ik echter de foutmelding: "de functie die u wilt gebruiken, bevindt zich op een netwerkbron die niet beschikbaar is." De nieuwe kan ik nu niet installeren. Hoe nu verder?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.