Ga naar inhoud

rian1

Lid
  • Items

    4
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door rian1

  1. waarom Alt-f2? Gewoon f2 is voldoende heb ik gemerkt. Bij mij vind hij geen herstelpunten dus daar strand ik......
  2. so far so good, maar... (ja er komt weer een maar) hij geeft dat er geen herstelpunten op het systeemstaion zijn gemaakt.
  3. ik heb een herstelschijf gedownload en gebrand. tot zover appeltje eitje, maar.......... krijg ik toch met geen mogelijkheid het BIOSscherm voor mijn neus.
  4. In het BIOS-scherm kan ik niet kiezen voor "opstarten volgens de laatste configuratie", alleen de 3 veilige modus opties en windows normaal opstarten. Mijn laptop blijft hangen in het welkomscherm. Al diverse keren geprobeerd maar helaas.......... Laptop is een half jaar oud en had tot dit weekend geen problemen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.