Ik heb mega-veel kuren met mijn laptop en deze wordt opgehaald voor reparaties. Ik heb een desktop nodig die sneller is dan ik nu heb. Hij moet Photoshop (CS5), Illustrator (CS5) en CAD Software als Solidworks (2011) redelijk kunnen draaien (Niet tegelijk natuurlijk, maar op zichzelf wel).
Ik kreeg de volgende PC aangeboden:
AMD Athlon 64 x2 5200+ @ 2,7 Ghz niet overclocked (In de bios over te clocken in stappen van 3, 5 en 7%)
4GB geheugen @ 800Mhz
ASUS EN9600GT 512MB grafischekaart met passieve koeling
ASUS M4N78 SE moederbord
Seagate 160GB SATA hardeschijf met windows 7 @ 64bit
Sony NEC optiarc AD-7173A DVD brander met labelflash / lightscribe
1x 120mm fan UV green, aan de achterkant.
Chieftec voeding @ 360 Watt
Dit alles zit in een, Chieftec Dragon DX-01 Black, kast
Windows 7 64Bit besturingssysteem
De vraagprijs is 150 euro. Ik had enkele vragen over deze pc/dit aanbod:
1. Denken jullie dat de computer de eerder genoemde software kan draaien zonder problemen? (Ik dacht van wel maar ik vraag het maar even voor de zekerheid).
2. Passen de onderdelen goed bij elkaar wat betrefd specificaties? (Dit is bij mijn vorige desktops wel eens een probleem geweest).
3. Is 150 euro een redelijke/realistische prijs of niet? (De pc wordt geleverd zonder scherm, toetsenbord en muis).
Alvast ontzettend bedankt voor het advies