Ga naar inhoud

tehshouter

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door tehshouter

  1. Het gaat om een Medion Model: PC MT7 Type: MT 499G En het wattage is 300W. Voor de rest is het een ijzeren/stalen behuizing met een kunststof voorkant. Heb hier nog een foto van de sticker misschien dat dat meer helpt. http://www.pc-helpforum.be/attachment.php?attachmentid=16756&stc=1
  2. Hallo, Ik wil een nieuwe videokaart in mijn computer plaatsen aangezien de geïntegreerde het moederbord nogal slap is. Nu heb ik er een gevonden maar ik ben er niet zo zeker van op dit überhaupt wel gaat werken. Heeft iemand enig idee? Het gaat om een: ASUS P5GC-MX Moederbord en een Ati SAPPHIRE TECHNOLOGY Radeon HD 3650 Ik hoop dat iemand een antwoord voor me heeft. Alvast bedankt!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.