Ga naar inhoud

pauluswim

Lid
  • Items

    5
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door pauluswim

  1. Als ik de stroom er op zet knippert het blauwe letje van de powerknop een paar keer om daarna uit te gaan, als ik daarna de knop indruk gebeurd er niets. Zet ik de stroom er weer af en druk daarna de knop in wil de fan gaan draaien maar stop natuurlijk weer. Het geheugen verwijdert maar resultaat is hetzelfde.
  2. PC is stof vrij. Inderdaad tijdens het opstarten gaf hij een bieb,maar nu komt hij niet zo ver.Hij lijkt helemaal dood.
  3. Hardware is volledig stroomloos, stof valt zo te zien wel mee. Zie geen laag met stof binnen de kast, maar zal voor alle zekerheid morgen met de stofzuiger aan de gang gaan. Het geheugen bestaat maar uit 1 enkele lat er is echter plaats voor 2.
  4. Als het gaat om het uitwisselen van een harde schijf of voeding dat lukt me dat wel. Maar als het over iets doormeten gaat dan haak ik af.
  5. M,n medion computer Model. PC MT7. Type MED MT 448G is al een ouwetje maar voldoet normaal nog wel. Maar hij start niet meer op als ik de drukknop aan de voorzijde indruk gebeurt er niets maar na herhaaldelijk proberen gaat de fan van de voeding wel draaien om dan na een minuut weer te stoppen. kan dit aan de drukknop zelf liggen? Of aan het moederbord of de voeding? Hoe kan ik er achter komen wat het probleem is en wat kan ik er dan aan doen. Groetjes pauluswim.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.