Hallo,
Ik heb mijn externe harde schijf van de makro al een paar maanden en tot voor kort werkte die nog perfect. Ik ben niet zo'n computergenie dus ik heb in het begin niets omgezet naar ntfs of weetikveel wat allemaal om problemen te voorkomen. Ik heb al alles losgekoppeld, gereboot maar niets helpt! Ook al aan een computer met windows XP aangesloten maar hetzelfde probleem.
Mijn probleem is dus: als ik mijn externe harde schijf aansluit via USB, is hij wel zichtbaar maar de stationnaam is ten eerste al veranderd (eerst was het E:, nu H: en de naam is niet meer elements maar nu gewoon 'lokaal station'.) normaal gezien stond er ook zo onder hoeveel ruimte er nog vrij was, zelfs dat nietmeer. Als ik er op klik slaagt ofwel alles tilt, zelfs mijn explorer, ofwel vraagt het 'de schijf in station H: moet geformateerd worden voordat u deze kunt gebruiken'. Ook had ik een paar snelkoppelingen op mijn bureaublad naar bestanden op die harde schijf, en die zijn nu gewoon wit geworden.
Kan het aan updates van windows vista liggen of een programma dat ik onlangs heb geinstalleerd? Ik kan toch moeilijk alles van mijn PC zwieren om te zien of mijn externe harde schijf dan zou werken.
Ik heb nu niet zo'n zin om te formatteren want er staan zeer belangrijke bestanden op waar ik natuurlijk nog geen backup van heb gemaakt, typisch. Maar het gewoon zo laten en hopen dat het ooit nog eens werkt is nu ook niet de oplossing volgens mij.
Is er nog iemand die dit probleem heeft en heeft er iemand een oplossing?
Alvast bedankt!