Ga naar inhoud

tomwo

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door tomwo

  1. Hallo, Ik gebruik een Hauppage HD PVR om mijn PS3 games op te nemen. Deze gebruik ik icm een samsung 32" tv. Heb alleen erg veel last van wegvallend geluid als ik het record programma aanzet (wanneer mijn tv scherm te zien valt op mijn pc). Heb al een keer de PVR component naar TV component vervangen, maar dit bood geen verandering. Normaal heb ik dit ook wel is, wegvallend beeld voor 1 seconde en dan weer terug, met geluid dat wegvalt maar dan gemiddeld maar per de 3 uur ongeveer, geen probleem dus. Alleen het geluid valt alsmaar voor 5 seconden weg om ongeveer de halve minuut! Zeer vervelend dus. Ligt dit dan aan de PVR Component naar PS3 kabel, of een ingang? Het signaal van tv naar ps3 gaat ALTIJD via de pvr, ook al neem ik niks op.
  2. Hallo, Ik ben van plan om een nieuwe pc te kopen, dmv zelf samen te stellen. De pc zal vooral worden gebruikt voor videobewerking, tekstdocumenten, via hdmi films kijken, fotobewerking en het opnemen van games via mijn HD PVR. Ik had deze samenstelling: Met deze monitor, deze muis en twijfelde tussen dit en dit toetsenbord. Boxjes heb ik zelf al in bezit. Ik vroeg me alleen af of dit het maximale is wat ik eruit haal, of ik het juiste heb gekozen of eventueel voor iets beters of minders zou moeten gaan. Ook vroeg ik me af of ik nog een Grafische kaart of een SSD nodig had. Ook vroeg ik me af of ik deze wel in elkaar zou kunnen zetten, niks geen ervaring mee en niet supertechnisch namelijk. Bedankt!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.