Als je de repeater een eigen naam wilt geven zodat hij nog in je netwerken blijft staan dan vink je de bovenste 2 UIT. (Bij 3)
Dan eerst site survey en je eigen netwerk kiezen.
Bij network name (SSID) geef je een eigen bedachte naam.
Bij key value een eigen bedacht wachtwoord
De rest laat je staan en je checkt alleen de vinkjes bij TKIP en AES. Die MOET hetzelfde staan als in je router (check netwerken, netwerk provider, eigenschappen en beveiliging)
Pre-shared key is het wachtwoord van je wifi.
Daarna druk je op save. De repeater gaat rebooten en je krijgt de melding waarschijnlijk dat je niet meer op de 192... kan komen. Sluit dit venster.
Ga naar je netwerken en kies daar voor wat je er net van gemaakt hebt en verbindt dan met je eigen bedacht wachtwoord. Dit moet werken. Zo niet, dan doe je echt iets niet goed.
Verander je de SSID niet en kopieer je alles (vinkjes aan laten) dan staat hij na installatie NIET meer tussen je netwerken, maar zit het geintregreerd (om het zo maar te noemen) in je eigen verbinding die je altijd hebt.
Het is echt niet zo moeilijk. Jullie letten teveel op: kan pagina niet weergeven en kan niet op de 192 etc komen. Dit is juist!!!! Je moet even opnieuw verbinden, zo staat dat ook in die video. Je kunt niet meer op de 192 komen omdat dit in de range van de router is gaan zitten.