Ga naar inhoud

johanflier

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

johanflier's prestaties

  1. Ik heb de speedtest gedaan. Geeft veel fouten in allerlei onderdelen. Zijn gerepareerd. (Da's dus mooi meegenomen...). Maar de verbinding wordt er niet sneller door helaas... Ik ga de andere link ook even proberen. Het gaat niet alleen om youtube filmpjes, maar ook om bijv. het NOS journaal ed.
  2. Ik heb enige tijd glasvezel en een abonnement via KPN. Met het bekijken van video's is de verbinding echter dusdanig traag, dat de video telkens even stopt. Ik heb Speccy gedownload en geinstalleerd, maar kan uit het overzicht niet veel wijs worden. Kan iemand mij helpen?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.