Ga naar inhoud

edwinv89

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

edwinv89's prestaties

  1. bedankt voor de reactie maar heb de fout gevonden. ik moest een j ipv i invoeren.. (gaf ook niet aan dat wachtwoord verkeerd was..)
  2. Ik zit nu al een hele dag te zoeken wat het probleem kan zijn.. als ik naar mijn draadloze netwerken ga zie ik mijn netwerk erbij staan en als ik op verbinden klik moet ik dan eerst mijn wachtwoord invullen, geen probleem. maar als ik dat dan gedaan heb dan blijft hij proberen te verbinden (cirkel dat ronddraait) signaalsterkte is uitstekend dus daar kan het niet aan liggen. Heb ook al internet afgezocht maar niets gevonden.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.