Ga naar inhoud

safatje

Lid
  • Items

    6
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

safatje's prestaties

  1. wat denkt u dat er aan de hand zou zijn .. Mijn usb is hoge kans kapot want hij pak ook niet op in mijn auto en nu op mijn laptop moest et kapot zijn zou ik een usb laten maken ?
  2. windows 7 denk ik , ik heb dit laptop al 6-7jaar et is redelijk een oude
  3. het probleem is da ik geen knipprogramma heb .. Ik vind het zeker en vast niet Wat zou de probleem zijn met mijn usb denkt u ?
  4. Hoe bedoelt u ? Wat moet ik uitvoeren kunt u stap voor stap uitleggen want kan niet zo goed omgaan met de laptop
  5. komt een scherm voor van : eenvoudig : standaard in orde (EISA -configuratie) DATA D: eenvoudig standaard NTFS in orde (primaire partitie) OS C; eeenvoudig standaard NTFS , in orde (systeem opstarten...) ,
  6. Hallo iedereen ik heb een usb merk PNY , en werkt al een tijdje niet meer als ik in mijn laptop steek verschijnt er niks ook in mijn auto voor muziek te luisteren werkt hij ook niet meer Zou ik een usb kunnen laten repareren .. alvast bedankt !
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.