Ga naar inhoud

Peter1972

Lid
  • Items

    8
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Peter1972's prestaties

  1. Net een schone installatie van Windows 10 Home op mijn pc gezet en,1x raden wat er weer werkt .......juist al mijn usb poorten !
  2. Ik laat het deze topic nog even open want ik ga zelf ook nog 1 ding proberen,.Hier kom ik vanavond anders morgen in de loop van de dag nog op terug.
  3. Wat hier boven staat heb ik net uit gevoerd helaas zonder resultaat.Oftewel een hardware probleem 100%.@ kweezie wabbit bedankt voor je hulp.Ik ga opzoek naar een nieuw moederbord. Mvg Peter
  4. http://speccy.piriform.com/results/Mb3NguD1vPa53qjtGhK7RzP Voila ik hoor het wel hoe en wat. Gr Peter p.s. oud pctje he
  5. Ook nadat ik de pc heb herstart.Toevallig vandaag een usb 2.0 pci kaartje gekocht voor weinig.Dit was ook geen suc6 hetzelfde verhaal gele driehoekjes met een uitroep teken erin.Aanstaand weekend ga ik ff bij een technieker langs ......wordt vervolgd.
  6. Bovenstaande gedaan en nu krijg ik de volgende melding .....- kan geen stuur programma installeren oja nu werkt geen 1 usb poort meer.
  7. Bovenstaande net uitgevoerd en,ik blijf bij 6 usb poorten een geel vakje te zien met hierin een uitroep teken.Zijn er nog meer optie,s mogelijk misschien en zou een schone Windows 7 installatie een oplossing zijn ? Alvast bedankt voor de reactie. Gr Peter
  8. Hallo mede boarders, Normaal kom ik wel uit mijn problemen als er iets aan de hand is met mijn pc uit het jaar kruik die onder windows 7 starter 32bit draait.Maar sinds 30-12-2015 werken er nog maar 2 van de 8 usb poorten voor de muis en mijn toetsenbord.Wat heb ik allemaal gedaan mijn pc terug gezet naar een herstel punt van ruim een maand ervoor toen had ik gehoopt dat alle 8 usb poorten weer normaal zouden werken maar helaas niet dus.Toen kreeg ik weer een geel driehoek teken tezien met een uitroep teken.Toen ben ik naar een plaatselijke pc winkel geweest en dacht ik haal een pci kaart 2.0 usb dan moet het probleem opgelost zijn maar nee ook niet.Wederom als ik bijv. mijn tomtom xl aansluit krijg ik weer een gele 3 hoek tezien met een uitroepteken in het gele vakje.Ik weet echt niet meer wat er aan de hand is met mijn pc.........nu ben ik eigenlijk in staat om er een schone W7 installatie op te zetten.Iemand hier nog suggesties wat ik nog zou kunnen doen ? Gr Peter
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.