Ga naar inhoud

Smokey87

Lid
  • Items

    6
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Smokey87's prestaties

  1. Sorry! Ik dacht dat je nog moest kijken naar de resultaten, vandaar de radiostilte van mijn kant! Excuses! Nee ik heb alles nagekeken en kan niks meer vinden! Hartstikke bedankt voor de ontzettend goede, vriendelijke en zeer snelle hulp!!! Jullie kunnen rekenen op mijn steun!
  2. Hi Kape, Hierbij de resultaten van AdwCleaner. Er werden volgens mij geen onderdelen gevonden die ik wilde behouden, dus heb AdwCleaner alles laten verwijderen. AdwCleanerC1.txt
  3. Hi Kape, Hierbij de Zoek.results.log! Dank voor je snelle reactie! zoek-results.txt
  4. Hi Asus, Dank voor de uiterst snelle reactie!! Ik heb RSIT 64bit gedraaid en het logje hier als bijlage ingevoegd. Nogmaals dank! En ik hoop dat het logje de benodigde info geeft. log.txt
  5. Ik ben er onlangs achter gekomen dat Lavasoft Web Companion zich op mijn computer geïnstalleerd heeft. Hier kwam ik achter omdat BeamNG, een steam-game, niet in x86 mode wilde starten. De reden hiervoor was die troep van Lavasoft . Op internet gezocht, BeamNG controleert tijdens opstarten of de volgende .dll aanwezig is: System32/LavasoftTcpService64.dll Ik heb geprobeerd Lavasoft Web Companion te verwijderen via Configuratiescherm - Software, deze uninstall werd wel doorlopen, maar onder program files staan volgens mij nog steeds dezelfde bestanden van Lavasoft. Daarnaast heb ik op aanraden van het BeamNG forum getracht LavasoftTcpService64.dll handmatig te verwijderen, maar om een of andere reden blijft de .dll aangesproken worden en kan ik deze niet handmatig verwijderen. Ik heb op dit forum al een post gezien waar men hiermee bezig is geweest, maar dat liep via allerlei gepersonaliseerde scripts, dus daar kwam ik niet uit. Ik hoop niet dat mijn post verkeerd geplaatst is, en ik hoop dat iemand een idee heeft wat ik hieraan kan doen. Ik werk trouwens met Windows 8.1 Alvast bedankt!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.