Ga naar inhoud

meike

Lid
  • Items

    5
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

meike's prestaties

  1. Ja, geluid heb ik weer en alles lijkt te functioneren. Die 2 ontbrekende zijn blijkbaar van geen belang. Hiermee is het opgelost. Dank
  2. Bedank voor de vele info De 2 drivers die ik hier nog aangeduid krijg zijn dus van geen belang? PCI modem en PCI radio device?
  3. hallo hierbij het bestand txt is het zo duidelijk? Report.txt
  4. Hoi, bedankt voor het snel reageren.Mijn geluid werkt nu wel al maar d'er zijn nog 2 items die in apparaatbeheer met een vraagteken staan.Ben echter geen al te grote computerkenner dus plak ik hier maar het volledige log: *Log Everest zie bericht hieronder!*
  5. Hallo,Heb mijn computer geformateerd en Xp Home geïnstalleerd.Nu heb ik echter geen geluid meer.Bij apparaatbeheer staan 2 items met een vraagteken.multimedia audiocontroller en pci modemDaarvoor moet ik waarschijnlijk een driver installeren, maar ik weet niet goed wat en waar ik die moet gaan zoeken. Met everest staan 2 geluidskaarten vermeld degene die ondbreekt is pci radio device. Wat doe ik nu?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.