Ga naar inhoud

Harry van Veen

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Harry van Veen

  1. Hallo Captain Kirk, Dank je wel. Die HDMI kabel is tweezijdig, maar ik kan hem nog wel eens draaien. Denk niet dat het werkt. En W10 geeft geen ondersteuning voor een tweede scherm. Zal het toch ook proberen. Verder denk ik aan installatiehestel naar een datum voor de laatste update, maar dan offline .
  2. Voor de laatste update kon ik met een dubbele HDMI kabel het beeld van de PC rechtstreeks naar de TV overbrengen, Ik heb in de Bios de mogelijkheid voor een LAN netwerk aangezet.. Ook nog geproobeerd met een dubbele netwerkkabel, maar geen resultaat. Wie weet er meer?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.