Ga naar inhoud

blieckster

Lid
  • Items

    5
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door blieckster

  1. Als bijlage vind je de log. Report.txt
  2. OK, heb een scan gedaan met driver robot (via asus) en krijg de melding dat er 18 drivers niet up to date zijn waaronder ook realtek high definition audio. Blijkbaar moet ik betalen voor die drivers. Is er een andere manier om dit op te lossen? Kprobeer zelf zo veel mogelijk erover op te zoeken en te lezen maja ik blijf een leek en ben niet echt thuis in dit wereldje dus alle hulp blijft welkom! Alvast merci!
  3. Ok jongens, Ondertussen is er wat tijd verstreken en heb ik toch al wat dingen uitgeprobeerd zonder resultaat... Mss moet ik maar een nieuwe geluidskaart kopen? Of is er nog iets dat ik kan proberen? ---------- Post toegevoegd om 14:04 ---------- Vorige post was om 13:57 ---------- Ow had de vorige vraag niet gelezen. Bij apparaatbeheer staat het volgende: Audiocodecs legacy-audiostuurprogr legacy-videovastleg apparaten mediabeheer apparaten realtek high definition audio Sb audigy videocodecs
  4. Merco voor jullie reacties! Ik gebruik windows XP. Ik heb mijn audio al op alle mogelijke manieren proberen inpluggen en er verandert niets. Ook die drivers had ik al gedownload. Ik krijg avolgende melding: Het installatieprogramma heeft geen ondersteunend product gebonden, setup wordt afgesloten. En dat terwijl in apparaatbeheer staat dat alles naar behoren werkt. Ik snap er niets van... Nog suggesties? Alvast bedankt!
  5. Beste mensen allemaal, Ik schuim nu al enkele dagen alle mogelijke forums af op zoek naar een oplossing voor mijn audio probleem. Sinds kort kan ik geen muziek meer afspelen. Ik heb een Creative SB audigy kaart en een asus P5KR moederbord. Ik heb geprobeerd drivers opnieuw te installeren maar ik geraag er echt niet wijs uit... Ben dan ook een leek uiteraard. Anders zou ik jullie hulp niet vragen. Kan er iemand mij op weg helpen? Alvast heel erg bedankt!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.