Ga naar inhoud

vogelaar

Lid
  • Items

    8
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

vogelaar's prestaties

  1. Beste jean-pierre, de computer is weer helemaal ok,we hebben alle programma s er weer op gezet,nogmaals hartelijk bedankt.
  2. Het is gelukt de computer doet het weer!!!!!!!!!! Hartelijk bedankt voor het advies. Morgen gaan we weer de pragramma s opnieuw in brengen. Of is er misschien nog een snellere mannier om de programma s te herstellen???
  3. We gaan deze volgorde even proberen ik hoop dat het lukt,je hoort nog van ons.
  4. Hallo, we hebben de cd van Windows opgestart maar die doet het niet, het beeld blijft zwart met windows er op.
  5. Als je Windows op start dan gaat hij niet verder, er komt dan een zwart beeld met Windows er op, en dat herhaalt hij steeds,het blauwe scherm welkoms scherm komt niet, we denken dat het besturings sisteem niet opstart van de XP??
  6. We zien helemaal niets.!!!!!!!
  7. Windows start niet op??.
  8. Mijn computer wil niet opstarten,het beeldscherm blijft zwart er zit geen beweging in, Wie kan mij helpen???
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.