Ga naar inhoud

Vexxmania

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Vexxmania

  1. Als hij deze uitsluitend voor de PS3 wil gaan gebruiken dan zal het niet veel uitmaken omdat de PS3 een snelheid tot 54 Mbps ondersteunt (draadloos). Het signaal sterkte hangt toch veel af van de master router zelf. Het leuke bij de WL-130 is dat je de mogelijkheid hebt om de standard antenna te vervangen met een langere, sterkere antenna. Dit is bij de WL-330 niet mogelijk.
  2. Als alternatief kan je de Sitecom WL-130 proberen. Bij mij staat de router 2 verdiepingen beneden en terwijl mijn draadloos verbinding met de PS3 goed was, was hij niet optimaal. Heb dus onlangs de WL-130 gehaald en hij werkt perfect. Heb geen last meer van een draadloos verbinding die telkens afbreekt. Ook heb ik de extender nu bedraad aangesloten op mijn PC in mijn kamer waardoor mijn dure Wi-Fi adapter geen nut meer heeft... en verkopen maar! Succes!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.