Ga naar inhoud

Anouk451

Lid
  • Items

    7
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Anouk451

  1. Ik denk dat het dan inderdaad spam is. Ik heb mijn wachtwoord gisteren al gewijzigd. Ik heb geen nieuwe mails meer verzonden, maar op msn verstuur ik nog wel steeds berichtjes.. Er zijn dus geen andere opties om het te verhelpen?
  2. Op msn verspreid ik nogsteeds van die berichtjes. Ik heb mezelf als vriend op msn en als ik mezelf opnieuw aanmeld, ontvang is ze nogsteeds. Of moet ik eerst de computer opnieuw opstarten? ---------- Post toegevoegd om 18:57 ---------- Vorige post was om 18:52 ---------- De spam is nog niet over. Ik heb mezelf als vriend op msn, maar als ik mezelf aanmeld verspreid ik nogsteeds die berichtjes. Ook heb ik de laptop al opnieuw opgestart, maar dit heeft ook niet geholpen. Is er iets wat ik nog kan proberen of is het hopeloos?
  3. Hierbij het ComboFix log.. ComboFix log.txt
  4. Hierbij de log van MBAM en HiJackThis! hijackthis log 2.txt mbam-log-2010-07-26 (19-52-15).txt
  5. Hierbij het bestandje. Volgens mij is het zo goed. hijackthis.log
  6. Hoi, Zoals gezegd heb ik HiJackThis gedownload en laten scannen, maar er treed dan een probleem op (zie foto 2). Als ik op okee klik scant hij verder. Er kwam niet automatisch een kladblok dus klikte ik op 'Save log'. Nu opende hij wel Kladblok maar daar kwam het volgende te staan (zie foto 1). Als ik ook daar op ja klikte kreeg ik een leeg kladblok. Met ctrl-A en ctrl-C/V deed ie ook niets. Sorry, maar ik ben echt een computer analfabeet! Weet je wat ik nu misschien moet doen of veranderen? Groetjes, Anouk
  7. Hoi, Al een tijdje krijg ik van verschillende contactpersonen een link over foto's. Naar mijn weten heb ik nooit op een van deze links geklikt, maar nu verspreid ik ze zelf ook. Meestal zeg ik: 'leeeuk die fotos van je op ..(link).. zijn echt goed !!' Ook merkte ik sinds vandaag dat ik via mijn hotmail berichten verstuur naar mijn contactpersonen over geld winnen, iPhone's ed. Heel vervelend! Nu heb ik AVG en Norton beide geprobeerd maar beide vinden ze niets. Ook heb ik via verschillende forums programma's gedownload zoals Instand Messenger Cleaner en Malwarebytes, maar ook deze vinden geen virus. Weet iemand misschien hoe ik toch van deze vervelende spam af kom? Alvast hartelijk bedankt! Groetjes Anouk
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.