Ga naar inhoud

Remuske

Lid
  • Items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Remuske's prestaties

  1. nee maar hij gaf aan toen hij de nieuwe driver aan het installeren was dat de oude automatisch verwijderd werd... ---------- Post toegevoegd om 15:13 ---------- Vorige post was om 15:12 ---------- Ik kan als ik op mijn bureaublad sta, recht klikken en dan kan ik zo naar mijn nvidia configuratie gaan.. Ik kan daar mijn resulutie juist instellen maar jammer genoeg zijn deze instellingen weg na herstart? ---------- Post toegevoegd om 15:14 ---------- Vorige post was om 15:13 ---------- Ik kan de resolutie inderdaad wijzigen maar deze instellingen zijn weer weg na het heropstarten van mijn pc..
  2. Heb ik al gedaan, maar zonder resultaat..
  3. Hey mensen! Ik zit met een vervelend probleem. Ik heb mij een 2e monitor aangeschaft, en heb daarom een nieuwe driver geinstalleerd voor de geforce 8500. De schermen die ik heb zijn Samsung syncmasters T220. Ik heb de schermresolutie en dergelijk allemaal ingesteld, maar van het moment dat ik mijn pc uit- en terug aan zet zijn mijn scherminstellingen veranderd, hij kiest zelf een andere resolutie en veranderd mijn hoofdscherm! Hopelijk weten jullie raad want ik kan het probleem niet vinden! Alvast bedankt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.