Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

hallo ben nieuw en heb een vraagje,hoe kan ik in de opslagmappen van mijn mails,waar groepen in staan verwijderen ,ik heb ze daar in gezet met berichtregels,maar er is een fout in gelopen en zou alles willen opnieuw installeren:-)

groetjes denieske

Geplaatst:

ha ik werk met windows live mail ,ja ik heb nu weer mijn mails in mijn berichtregelsmap,heb een beetje gezocht en veranderd en ze staat weer op haar plaats maar mijn verwijderde items komen niet in de map ,ze gaan direct weg met een berichtje dat er altijd opkomt die vraagt voor permanent te verwijderen,en dat was eerder niet ,nu zijn ze direct weg ik ga een knipsel mee sturen

groetjes denieske

post-38446-1417705109,3698_thumb.jpg

Geplaatst:

Indien je bij de vraag uit je afbeelding antwoord met neen dan worden de e-mails verplaatst naar de map verwijderde items.

Klik je op Ja worden ze definitief verwijderd.

Ga in Windows live mail naar opties-> mail.

Dan klik je op het tabblad geavanceerd.

Klik daar op de knop onderhoud.

In het volgende venster kan je dan je voorkeur instellen wat het verwijderen van e-mails betreft.

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.