Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Beste,

Ik heb een probleem op de nieuwe PC met Windows 8.1 en mijn e-mail van Telenet.

Er ontbreekt kleur, alles is grijs, op de oude PC met Windows XP, hebben de mappen nog steeds hun kleur.

En sommige mails komen twee maal binnen.

Met Telenet gebeld, daar is alles in orde. Het moet dus liggen aan de instellingen op de nieuwe PC.

Ik heb nu ook de beveiligingssoftware Kapersky geïnstalleerd.

Iemand een idee wat er fout loopt?:dong:

Dank bij voorbaat,

Lorre X

Geplaatst:

Gebruik je de App van internet explorer die je opent via het start (metro) venster of open je de desktop versie (bureaublad) van Internet explorer?

De webmail van telenet ziet er bij mij zo uit:

post-23245-1417705683,5803_thumb.jpg

post-23245-1417705683,6073_thumb.jpg

Geplaatst:

Ik kan Telenet Webmail openen via de app Internet Explorer op het startscherm, maar meestal doe ik het via de charmsbalk op het bureaublad.

Op mijn oude PC ziet Telenet Webmail er net zo uit als uw voorbeeld. Op de PC met Windows 8.1 staat een versie die er wat anders uitziet. In de balk onder de bovenste gele balk met het Telenet logo staat nu: E-mail, Adresboek,Agenda, Voorkeuren, Opmaken en aan de linker zijde Versie: geavanceerd - mobiel, Help,Afmelden. Dat is volledig in kleur, alleen in mijn eigen aangemaakte mappen ontbreekt die kleur.

Geplaatst:

De charm- balk ziet er zoals hieronder uit, er staat geen Internet explorer hoor.

post-23245-1417705684,2941_thumb.jpg

En ik zie niet in waarom de webmail van Telenet er anders zou uit zien in een andere Windows versie, trouwens ik gebruik zelf Windows 8.1

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.