Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Beste Lezer,

 

Kan iemand mij helpen hoe ik een synchroon map moet maken op een losse harde schijf om sommige bestand mappen te kunnen synchroniseren. Met Windows 7 was dat heel makkelijk maar in Windows 10 lukt dit mij niet.

 

mvg

 

Ebonny

Geplaatst:

Hoi Asus,

 

Bedankt voor de info.Ik ga het bestuderen.Ik vraag mij af of er geen makkelijker manier is om een synchroon map aan te maken als voorheen.

 

gr Ebonny 

  • 2 weken later...
Geplaatst:

Beste Asus,

 

Ik ben een paar weken weg geweest vandaar mijn vertraagde reactie. Ik heb jouw voorstel geprobeerd maar mijn laptop gaat daar van in de stres.Is best een leuk en toch wel makkelijk programma. Dus ik zoek een andere oplossing. Is deze er?

 

gr Ebonny

Geplaatst:

Geen probleem hoor Ebonny.

 

Ik weet niet over hoeveel mappen het gaat, maar je kan ze ook perfect manueel kopiëren (rechtsklik op de map, dan kies je voor Kopiëren) en plakken ... zo doe ik het zelf.

 

Er is ook nog FreeFileSync.

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.