Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

ik bezit nu ongeveer een halfjaar de lacie desktop hdd van 1tb.deze heeft tot voor kort zeer goed gewerkt.sinds kort echter krijg ik van windows het bericht dat er geen schrijfruimte meer is,terwijl ik nog maar 470g in gebruik heb:stupid:.als ik de eigenschappen van de map op de schijf bekijk zegt deze 470g,maar als ik dan de eigenschappen van de hele schijf bekijk zegt deze 997g in gebruik.ik vind nergens enige informatie over dit soort probleem dus hoop dat iemand hier een oplossing kan bieden of toch enig antwoord.thx bij voorbaat:-)

Geplaatst:

op de doos staat enkel lacie desktop harddisk 1tb,maar nieuwschierig als ik ben hebbik em laatst opengeschroefden tzijn idd twee seagate schijven van 500g in raid.

  • 2 maanden later...
Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.