Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

hallo,

Ik heb problemen met de beeldscherm van mijn laptop.

Telkens als ik met de rechter muisknop op het bureaublad klik krijg meteen een error melding: http://img5.imageshack.us/img5/7438/dezemoet.jpg. Als ik op ''ok'' klik gaat alles van mijn bureaublad weg, en komt na een paar sec. weer terug weer terug (net alsof hij het op neiuw start)

Wat betekend deze melding?

Mvg.

Elham

  • Reacties 29
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Geplaatst:

probeer eens systeemherstel naar toen je het nog niet had.

als dat niet lukt of je hebt het al iets te lang

herinstalleer dan het microseft .NET framework eens opnieuw... lijkt erop dat hij beschadigd is...

  • 3 weken later...
Geplaatst:

hallo,

Sorry dat ik zo laate reageer.

Ik begrijp niet wat u precies bdoeld: Ik ga C:\WINDOWS en daar zie ik nergens ServicePackFiles staan,daar staat wel de map: ServiceProflies.

Geplaatst:

Gebruik je Vista misschien?

Stel je mapopties in zodat ook de verborgen mappen en bestanden weeergegeven worden.

Zoek eens naar het bestand explorer.exe en post een screenshot van het zoekresultaat. Dan zal ik het eens bekijken.


×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.