Ga naar inhoud

[OPGELOST] dvdwriter herkend de ingevoerde schijf niet


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Beste,

Ik heb een probleem met men dvdwriter lezer pioneer.

wanneer ik een schijf invoer om te kunnen lezen word deze niet herkend en krijg ik de melding .G (dvdstationletter) ongeldig pad win-32toepassing.

Ik heb de dvdwriter al is verwijderd uit apparaatbeheer pc terug opgestart automatisch terug laten installeren .

Hij is aangesloten als master op IDE 2 word herkend in de bios staat daar ingesteld als automatisch alsook onder apparaatbeheer en dergelijke.

De pc is pas geformateerd en geherinstalleerd met de lezer schrijver.

Iemand enig idee wat er gaande kan zijn ?

Grtz,

Jo

Geplaatst:

Ok zelf opgelost dvdwriter als slave gezet aangesloten op IDE1 en hopla werkt terug, waarschijnlijk de connector van IDE2 stuk.

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.